Somavedic Uran
  • dárek zdarma

Somavedic Uran

Zařízení pro eliminaci elektrosmogu, geopatogenních zón a sítí 3G, 4G a 5G a pro úpravu a harmonizaci vody

Kód produktu

00022

Výrobce

Příkon

1.5W

Dostupnost

momentálně nedostupné

Záruka

5 let

17 510 Kč

Popis produktu - Somavedic Uran

Somavedic je zcela unikátní zařízení, které eliminuje negativní vlivy v našem okolí jako je elektromagnetické záření, geopatogenní zóny nebo sítě 3G, 4G i 5G.

Jak jsme těmto silným negativním vlivům denně vystaveni, se podívejte na tomto videu.

 

Somavedic Medic URAN je vlajkovou lodí mezi všemi modely Somavedic. Jedná se o nejprodávanější model. Jeho použití je velmi univerzální a na rozdíl od základní řady Somavedic Medic poskytuje vedle harmonizace prostředí navíc také harmonizaci vody.

 Jaké vlivy eliminuje?  Elektromagnetické záření (elektrosmog), geopatogenní zóny,  3G, 4G, 5G sítě, volné radikály, viry, bakterie, plísně, paraziti

Pro jaké prostředí je vhodný? Rodinné domy, byty, kanceláře, obchody, dílny, nemocnice, hotely, penziony, vícegenerační domy, domy v blízkosti BTS vysílačů (systém základový stanic, které distribuují signál (televize, GSM, LTE, 3G, 4G, 5G)

Z čeho je Somavedic vyroben? Korpus je vyroben z ručně foukaného křišťálového skla. Jádro tvoří drahokamy, polodrahokamy, vzácné kovy a energetické zářiče.

Jaké má Somavedic certifikace? BION (Slovinsko), IIREC (Rakousko)

Minerály v sobě ukrývají obrovské množství energie a Somavedic tuto energii využívá. Frekvenční rozpětí, ve které jednotlivé minerály kmitají, je vědecky podložené a těchto znalostí je využito pro ideální nastavení jednotlivých typů výrobků Somavedic. Je zjištěno, že pokud konkrétní minerály v určitém přesném rozestavení necháme působit ve společné korelaci, umí tyto vzájemně se podporující nízkoenergetická zařízení určitým způsobem vyladit okolní prostředí, ať už se jedná o geopatogenní zóny nebo jiné vlivy, které také kmitají v určitém frekvenčním rozmezí. Na tomto principu tedy dochází k rušení vlivu těchto negativních energií a k nastolení harmonického prostředí pro náš dlouhodobě spokojený a zdravý život plný energie.

 

Na jaké zdravotní potíže má Somavedic vliv?

Eliminace volných radikálů, nepohodlí na fyzické a psychické úrovni, bolesti hlavy, bolesti zad, choroby páteře, revmatické potíže, ztuhlé svaly a celkové vnitřní napětí, nervozita, nesoustředěnost, podrážděnost, únavový syndrom, vyčerpání, neschopnost vydržet u práce, spánkové potíže, slabost při ranním vstávání, nespavost, nepokojné sny, nervové poruchy, trávící potíže, chronický katar hrdla a žaludku, srdeční choroby, onkologické onemocnění

Somavedic je přístroj, který dokáže spolehlivě eliminovat a následně úplně odstranit nežádoucí vlivy geopatogenních, psychosomatických zón, vodních křížů, Curryho i Hartamnnových pásů a elektrosmogu.

 

Jaké jsou projevy a účinky fungování Somavedicu?

První hodiny a dny závisí na citlivosti každého jedince. Nejprve totiž dochází ke zrušení geopatogenních zón a každý reaguje odlišně. Citlivější jedinci mohou cítit již velice brzy změnu atmosféry (jako by se pročistil vzduch). Někteří mohou cítit naopak nepříjemné pocity (po psychické stránce). Důvodem je, že Somavedic začne působit na blokády v našem organismu a ty se aktivují. Tento stav není nebezpečný a po několika hodinách maximálně dnech vymizí. Ke zmírnění těchto počátečních pocitů pomáhá kvalitní pitný režim.

V průběhu 3 – 5 dnů se projeví změny u lidí, kteří mají potíže se spánkem. Spánkový režim a spánek se prohlubuje. Spousta uživatelů uvádí, že se jejich spánek zkvalitnil a ráno se budí více odpočatí.

V průběhu 3 – 6 týdnů dochází a odstranění geopatogenní zátěže organismu i všech materiálů, které byly pod vlivem geopatogenních zón.

V průběhu 1 – 3 měsíců by měla být eliminována parazitární, bakteriální, plísňová i virová zátěž (v závislosti na dietním režimu, životosprávě a dalších okolnostech). Dále dochází ke zlepšení metabolismu a viditelnému zvýšení životní energie.

V průběhu 3 – 6 měsíců by u většiny uživatelů, kteří neměli vážné zdravotní potíže, mělo být energetické pole Somavedicem pročištěné a pokud některé zdravotní potíže stále ještě přetrvávají, často bývají už jen doznívajícími projevy pouze na fyzické úrovni. V podstatě u všech uživatelů už se projevuje výrazně vyšší úroveň životní energie.

V průběhu 6 – 12 měsíců dochází k odeznívání vážnějších zdravotních potíží a detoxikaci organismu i u více zatížených jedinců

Tyto projevy byly mnohokrát ověřeny terapeuty pracujícími s biorezonancemi BICOM a dalšími.

Časové projevy pozitivních účinků Somavedicu se mohou individuálně lišit.

UPOZORNĚNÍ: Somavedic nenahrazuje lékařskou zdravotní péči! Výrobce doporučuje kombinaci s biorezonančními přístroji BICOM a kontroly u lékařů.

Jaká je životnost Somavedicu?  Výrobce garantuje 100 % funkčnost výrobku po dobu 5 let. Celková životnost zařízení se pak pohybuje mezi 7 – 10 lety.

Fotogalerie produktu - Somavedic Uran