Topné obrazy - opravdu originální dárek?Hitem letošního roku jsou topné obrazy neboli infraobrazy, které přinášejí moderní způsob vytápění a navíc s designem, který si buď můžete vybrat z naší nabídky, nebo si zvolte vlastní fotografii.

Topné obrazy čili infraobrazy jsou vytápěním dnešní doby a nabízí skutečně mnoho. Elektrické sálavé vytápění je na špici mezi topnými systémy v úspoře energie, v komfortu tepla a v dlouhé životnosti.

Zobrazit nabídku

Obraz

Obraz
Obraz
Obraz

Jelikož tvorba infraobrazu trvá přibližně 3 až 4 týdny, je třeba počítat s tím, že jeho objednávku musíte provést v dostatečném předstihu, chcete-li svým blízkým vybrat opravdu originální dárek v podobě infraobrazu.

Obraz

Konstrukce přední části infraobrazu je skleněná a nabízí tak mimořádné vlastnosti. Tou hlavní je hloubkový 3D efekt obrazu – motiv se speciální technologií tiskne přímo do skla. Praktickou vlastností je pak snadná údržba skleněného povrchu. Natisknout tak na infraobraz můžeme jakoukoliv fotografii, třeba i tu z vašeho rodinného alba. A co zahřeje více, než-li topení, které je vám ušito přímo na míru.

Zobrazit nabídku

Infraobrazy jsou pro Vás k dispozici ve třech různých provedeních:

1.

V bezrámovém provedení, které se vyznačuje vybroušeným skleněným designem s čistě zabroušenými hranami skla

2.

V rámovém provedení se stříbrným rámem, které se vyznačuje klasickým vzhledem orámovaného obrazu

3.

V rámovém provedení s černým rámem, které se vyznačuje klasickým vzhledem orámovaného obrazu

Podstatou infratopení a tím pádem i infraobrazů je sálavá složka topení, kdy teplo sálá po místnosti a teprve v okamžiku, kdy dopadne na nějaký pevný předmět, což může být cokoliv ve vaší domácnosti – např. nábytek, podlaha nebo i vy, se přemění na teplo. Navíc při dopadu na sklo je infračervené záření odraženo zpět do místnosti a tím pádem nedochází k únikům tepla.

Infratopení vám dopomůže k výrazné úspoře při vašich výdajích za energie.

Vlastní fotografie/motiv