Topení, vytápění infrapanelyStropní infrapanely


Stropní infrapanely jsou velmi oblíbeným systémem vytápění. Jedná se o elektrická sálavá topidla, která jsou svou konstrukcí určena k montáži na strop. Díky tomu nezasahují do dispozice místnosti při rozmístění nábytku. Konstrukce stropních infrapanelů je uzpůsobena tak, aby jejich montáž byla vhodná pro většinu stavebních stropních materiálů.

Zobrazit nabídku Více informací

Stropní infrapanely


Podlahové infratopení


Podlahové vytápění je pro dnešní rodinné domy běžným standardem a nejrozšířenějším způsobem vytápění. Zřejmě nejznámějším a stále nejrozšířenějším systémem elektrického infra vytápění je podlahové topení pod dlažbu. Základním topným médiem je buď samotný topný odporový kabel nebo topná rohož, což je kabel fixovaný na tkanou rohož. Výhodou rohože je snadnější montáž a přesně definovaný výkon na plošný metr.

Zobrazit nabídku Více informací

Podlahové infratopení


Nástěnné infrapanely


Infrapanely s umístněním na stěnu nabízejí stejné výhody a podobné parametry jako infrapanely stropní. Těmi jsou především vysoká účinnost, nízká pořizovací cena, snadná instalace. Nabídka nástěnných infrapanelů je velmi široká a pokrývá širokou škálu požadavků svých uživatelů. Nabízí provedení od základních plechových, které lze pořídit za velmi přiznivou cenu, až po luxusní provedení s obrazovým motivem, které stále častěji zdobí stěny svých uživatelů.

Zobrazit nabídku Více informací

Nástěnné infrapanelyKam je vhodné infratopení?


Novostavby

Infratopení je nejlevnější topný systém pro všechny novostavby rodinných domů. Bez výjimky. Nízké pořizovací náklady, úspornější provoz oproti teplovodním systémům, schopnost přesné regulace, výhodný tarif dodávek elektřiny pro celou domácnost. V neposlední řadě 0(nulové) náklady na údržbu a doživotní záruka.

Rekonstrukce

Variabilita instalačních možností dělá infratopení vhodným topným systémem pro rekonstrukce. Velkoplošné topné systémy ECOFLOOR a ECOFILM lze použít v případě, že rekonstrukce zasáhne podlahové krytiny, případně sádrokartonový podhled. Stropní a nástěnné infrapanely jsou díky jednoduché instalaci vhodné i pro částečné rekonstrukce.

Novostavby

Infratopení může jednoduše povýšit komfort Vaši stávající topné soustavy. Topná rohož ECOFLOOR bývá častým doplňkem radiátoru či otopného žebříku. Nástěnný či stropní infrapanel může být vhodným doplňkem pro přechodné období před či po topné sezóně, kdy teplovodní soustava není natopená. Rychlá dynamika infrapanelu dokáže reagovat na okamžitou potřebu ohřátí.

Veřejné objekty

Vedle rodinných domů je infratopení vhodným systémem do všech typů budov. Administrativních, průmyslových, zemědělských. Do výrobních či sportovních hal. Zimní zahrady, pergoly, infrakabiny či dokonce zvířecí přístřešky a obydlí. Ve všech těchto objektech či speciálních aplikacích můžete využít výhody sálavého ohřevu infratopení a šetřit tak své peníze.
Stropní infrapanely

Kompletní dodávky infratopení na klíč


Nabízíme ucelené služby od vypracování projektu, přes montáž až po následný servis. Systémům, kterým věříme, se věnujeme na 100%. Požádejte nás o naše služby.
S vděčností se o Vás postaráme.

Katalog ke stažení Kontaktujte nás