Vysokoteplotní infrapanel Ecosun S+ 12 Anticor

vysokoteplotní infrapanel

Kód produktu

5401554

Výrobce

Příkon

1200W

Dostupnost

do 3 dnů

Záruka

2 roky

4 217 Kč

Popis produktu - Vysokoteplotní infrapanel Ecosun S+ 12 Anticor

Ecosun S+ 12 Anticor je vysokoteplotní infrapanel, který si díky vysoké povrchové teplotě (až 350 °C) uchová svoji účinnost i při podstatně nižší teplotě prostoru než v případě infrapanelů nízkoteplotních.  Právě proto se tyto panely využívají především v průmyslových prostorách, ve výrobních a skladových halách, v dílnách nebo ve sportovních halách. Tedy všude tam, kde je třeba při nízké teplotě vzduchu dodat rychlé intenzivní teplo. A to jak pro vytápění celého prostoru, tak pro lokální ohřev např. jednoho pracovního stolu.

Základem je topná tyč zalisovaná v hliníkové lamele, dle typu jsou pak jedna, dvě nebo tři lamely umístěny do schránky z ocelového plechu. Panel je opatřen dvouvrstvým nástřikem práškového plastu, určeného do venkovního prostředí, který se vyznačuje vysokou odolností proti korozi (druhá vrstva v bílé RAL 9002). Panel je proto určen do prostředí s nebezpečím koroze (vzduch se zvýšeným obsahem vlhkosti, solí, apod.).
Panel má svorkovnici pro připojení napájení, u typů ECOSUN S+18-36 (dvou a tří lamelové) lze použít napětí 230 i 400V (při 400V se rozdělí fáze na jednotlivé lamely). S vhodnou regulací je také možné postupné zapínání lamel a tím stupňování výkonu.

Poznámka: Montážní závěsy jsou při balení výrobku uschovány ve svorkovnici panelu - před instalací musí být vyjmuty

Kam je panel vhodný?

·         Do průmyslových, výrobních, skladových hal

·         Do dílen, garáží

·         Do sportovních hal

Příkon                               

1200 W

Rozměry

1550 x 150 x 60 mm

Hmotnost

8 kg

Napájecí napětí

230 V / 50 Hz

Krytí

IP 44

Třída izolace

I.

Termostat

Ne

Připojení

Vlastní svorkovnice

 

TIP Infraobchodu:

Zkuste účelné lokální vytápění pomocí panelu Ecosun S+ a nevytápějte celé velké haly. V provedení Anticor navíc klidně můžete použít v prostředí s rizikem koroze.

Dokumenty ke stažení - Vysokoteplotní infrapanel Ecosun S+ 12 Anticor